شرایط مهاجرت کادر درمان

شرایط مهاجرت کادر درمان

- مراحل برای شما با مراحل پست قبل (شرایط و مراحل مهاجرت به سوئد) یکسان است تا زمان رسیدن به سوئد و این تفاوت که از ایران مدارک تحصیلی شما را جهت ارزشیابی به وزارت بهداشت سوئد ارسال میکنیم.
- پس از ورود به سوئد به دلیل تقاضای بالای نیروی درمانی شغلی مرتبط با تخصص شما پیدا میکنیم، شاید در ابتدا از سطح شغلی شما در ایران پایین تر باشد، اما فرصت برای رساندن سطح زبان سوئدیتان به C1 را فراهم میکند، پس از رسیدن به این سطح در آزمون زبان و دانش پزشکی شرکت میکنید و به طور کامل با تخصص خود وارد بازار کار میشوید (C1 سطحی از زبان سوئدی میباشد که برای گرفتن پروانه طبابت از وزارت بهداشت باید داشته باشید).
 
با توجه به نیاز دولت سوئد و بخش بهداشت و سلامت به پزشک و کمبود پزشک در جامعه همه و همه باعث شد تا در اواخر سال ۲۰۱۷ مجلس سوئد طرحی را تصویب کرد که از کشورهای خارج از اروپا هم پزشک استخدام کنند. برای پزشکان ما شرایط بسیار عالی فراهم شده که به همراه خانواده به سوئد مهاجرت کنند. تا کی این طرح اجرا می شود مشخص نیست. مشابه این طرح در سالهای پیشین بوده برای مهندسین عمران که ۲ سال بود.
حقوق و دستمزد ۵۰۰۰ یورو به بالا، تحصیل رایگان برای اعضای خانواده. پس از طی کردن مراحل استخدام که برای پزشکان ایرانی بسیار آسان است شما استخدام بیمارستان می شوید در هر شهری که بخواهید. پس از استخدام می توانید برای اقامت دائم و پاس سوئدی برای خود و خانواده اقدام کنید.
فرصت را از دست ندهید تا این طرح در حال اجرا می باشد بتوانید مهاجرت خود را آسان، بدون هزینه های اضافی و مطمئن انجام بدید.

 

نام موسسه: باتاب همیار ویرا
شماره ثبت: 48430
شناسه ملی: 14008707918
شماره تماس: 22299402-021
پیج اینستاگرام: mohajerat_batab_hamyar
 

آدرس: تهران، اقدسیه، خیابان مسجد جامع، کوچه توسلی، پلاک ۱۸/۱