کسب و کار گل فروشی در کشور سوئد

کسب و کار گل فروشی در کشور سوئد

   سوئدی‌ها خریداران با مناسبت و بی‌مناسبت گل هستند! حتی اشخاصی که میزان درآمد کمی دارند نیز خریداران همیشگی گل و گیاه هستند. در سوئد مردم بر این باورند که همگی سزاوار این هستند که گل هدیه بگیرند. به همین دلیل مجموعه‌های متفاوتی برای خرید و سفارش گل در سوئد فعالیت می‌کنند و روز به روز بر تعداد آن‌ها افزوده می‌شود.

 

چگونه یک فروشگاه گل راه اندازی کنیم

   برای کسب و کار خود برنامه ریزی کنید

   یک برنامه روشن برای موفقیت برای یک کارآفرین ضروری است. این به شما کمک می کند تا ویژگی‌های کسب و کار خود را ترسیم کنید و موانع را کشف کنید. در این مرحله به سوالاتی مثل: نام کسب و کار خود را چه خواهید گذاشت؟

   هزینه های راه اندازی و جاری چقدر است؟ بازار هدف شما کیست؟ پاسخ خواهید داد.

 

در دسترس باشید

   با اشخاص ارتباط داشته باشید یا حتی می‌توانید یک سایت داشته باشید و یا در شبکه‌های اجتماعی فعال باشید. باید به بهترین نحو خودتان و کسب و کار جذابتان را به مردم بشناسانید.

 

بازار هدفتان را بشناسید

   بهتر است رفتار مردم در مناسبت‌های ملی و بین‌المللی گوناگون را در نظر داشته باشید و از پیش برای آن برنامه ریزی کنید. برای مثال می‌دانید که جوانان در هفته ولنتاین به سمت فروشگاه شما سرازیر می‌شوند پس خود را برای آن آماده کنید!

 

همکارانتان را بررسی کنید

   رقبای مستقیم شما دیگر فروشگاه‌های گل در منطقه شما و همچنین خرده فروشان گل و گیاه هستند که می‌توانید در رابطه با خدمات و محصولات آن‌ها تحقیق کنید و سپس جایگاه خود را در بازار بیابید، استانداردهای این صنعت را بشناسید  و ایده کسب و کارتان را تنظیم کنید.

 

هزینه ها به چه صورت هستند؟

   هزینه‌های بازگشایی یک گل فروشی صرف خرید خنک‌کننده‌ها برای تازه نگه ‌داری از گل‌ها، اجاره محل، خرید سفارش اولیه گل و لوازم گل آرایی می‌شود.

 

امکان کار به صورت آنلاین هم فراهم هست

   شبکه‌های گل فروشی متعدد بین‌المللی فعال هستند که سرویس‌دهی گسترده‌ای در سوئد نیز انجام می‌دهند و این شبکه‌ها منجر به برقراری ارتباطات بین فروشنده و خریدار در شهرهای متفاوت می‌شوند و شما می‌توانید به راحتی مشتری‌ها را شناسایی کنید و با آن‌ها در ارتباط باشید. شما جزوی از یک شبکه جهانی می‌شوید و می‌توانید با دیگر گل فروش‌ها نیز در ارتباط باشید وترفندهایتان را به اشتراک بگذارید.

 

   فراموش نکنید که لازمه اولیه هر کسب و کاری در کشور سوئد تنظیم بیزنس پلن و ارائه تمکن مالی نیز می‌باشد و شما می‌توانید برای دریافت خدمات مهاجرتی و مشاوره با مشاورین ما در تماس باشید.

در انتها باید بدانید که مردم عاشق گل هستند و اگر مسیر را به عنوان یک گل فروش خوب پیش ببرید، عاشق شما هم خواهند شد!

 

نام موسسه: باتاب همیار ویرا
شماره ثبت: 48430 شناسه ملی: 14008707918
شماره تماس: 22299402-021
پیج اینستاگرام: mohajerat_batab_hamyar
آدرس: تهران، نیاوران، خیابان مقدسی(مژده)، نبش احمدی زمانی غربی، پلاک 2