بازگشایی سالاد بار در کشور سوئد

بازگشایی سالاد بار در کشور سوئد

آمار گیاه‌خواری در سوئد نشان می‌دهد که سوئدی‌ها نسبت به چند سال گذشته گوشت بسیار کمتری مصرف می‌کنند و بسیاری از آنها رژیم غذایی گیاهی را انتخاب کرده‌اند. با افزایش علاقه مردم به رژیم غذایی مبتنی بر گیاه، طیف محصولات بدون گوشت نیز در سطح جهانی افزایش پیدا کرد.

آمار وگانیسم سوئد نشان می‌دهد که این کشور در رتبه هفتم کشورهای دوستدار گیاه‌خواری قرار دارد، بنابراین غذاهای گیاهی در همه جای سوئد وجود دارد. خواربار فروشی‌های کوچک و قفسه‌های سوپرمارکت‌ها مملو از غذاهای گیاهی، پنیر وگن، شیر، گوشت و حتی تخم‌مرغ هستند. رستوران‌ها و فروشگاه‌های مواد غذایی نیز از این قائله مستثنا نیستند. در کنار این موارد، هیچ چیز بهتر از غذای خوشمزه و سالمی نیست که سریع سرو شود. اگر عاشق ایجاد تنوع و خلاقیت دستورالعمل‌های تهیه سالاد هستید ممکن است مشتاق باشید که یک سالاد بار بازگشایی کنید و با ارائه مجموعه‌ای از وعده‌های غذایی سرشار از ویتامین و فیبر که بلافاصله سرو می شود، کسب و کار متفاوتی خواهید داشت. ایجاد کسب و کار سالاد بار نیازمند شرایط زیر می باشد:

 

  1. تنظیم بیزینس آیدی (Business ID) و بیزینس پلن (Business Plan)

شخص متقاضی جهت اثبات دلیل مهاجرت و سرمایه گزاری در کشور سوئد باید یک بیزینس آیدی و یک بیزینس پلن هوشمندانه ارائه کند که در آن توضیح داده شود شخص نسبت به بازار کشور سوئد و کسب و کار مربوطه اطلاعات و شناخت کافی دارد و به همین دلیل می‌خواهد در این کشورسرمایه گزاری و ثبت شرکت کند.

 

  1. ارائه تمکن مالی

 برای ایجاد یک کسب و کار در کشور سوئد شخص متقاضی باید تمکن مالی به مبلغ  20000  یورو برای خود شخص،10000 یورو برای همراه (همسر) و5000 یورو برای هر فرزند ارائه کند. این مبالغ برای تمکن مالی دو سال شخص می‌باشد.

 

  1. مجوزهای مورد نیاز

هر نوع کسب و کار مرتبط با صنایع غذایی باید به عنوان تولید کننده و یا فروشنده ثبت شوند و داشتن جواز برای شروع تولید و فروش هر نوع مواد غذایی ضروری است. این جواز نشان دهنده تایید فنی متقاضی از سوی مراجع قانونی است. همچنین شما باید اطلاعات کافی در مورد بهداشت مواد غذایی و قوانین مرتبط با آن را داشته باشید و آن‌ها را رعایت کنید.

 

فارغ از سالادهای عرضه شده در منو، نظافت و تازه بودن موارد اولیه، سبزیجات و میوه‌ها امری مهم برای سربلند شدن کسب و کار در بین مشتری‌ها می‌باشد.

فراموش نکنید بدون توجه به سن و سال، سالاد قسمتی حذف نشدنی از وعده غذایی اشخاص در سوئد است. ساخت منو و آیتم‌های ویژه برای کودکان، ورزشکاران، سالمندان و ... می‌تواند وجه تمایز شما با سایر رقبا باشد.

در دنیای سلامت محور امروزی، افتتاح یک سالاد بار می‌تواند یک تجارت منحصر به فرد و سودآور باشد، به خصوص اگر از همان ابتدا یک استراتژی هوشمندانه داشته باشید.

باتاب همیار ویرا همراه شماست تا با ارائه مشاوره و خدمات تخصصی مرتبط با مهاجرت به کشور سوئد شما را همراهی کند. 

 

 

 

 

نام موسسه: باتاب همیار ویرا
شماره ثبت: 48430 شناسه ملی: 14008707918
شماره تماس: 22299402-021
پیج اینستاگرام: mohajerat_batab_hamyar
آدرس: تهران، نیاوران، خیابان مقدسی(مژده)، نبش احمدی زمانی غربی، پلاک 2