چرا کار در سوئد؟

چرا کار در سوئد؟

 

   نوآوری و برابری یکی از 5 دلیل کار در سوئد است.

 

  1. نوآوری بسیار ارزشمند است

   سوئد نوآوری را تشویق می کند. شرکت‌های فعال در زمینه‌های مختلف از ICT گرفته تا انرژی، در لبه‌ی پیشرفته‌ی توسعه پایدار و پیشرفت فناوری قرار دارند.

شرکت‌های سوئدی مانند IKEA، Ericsson و Spotify اساساً حوزه‌های خود را تغییر داده‌اند - و به این کار ادامه می‌دهند.

سال به سال، رتبه‌بندی‌های بین‌المللی مانند جدول امتیازات نوآوری اروپا و نظرسنجی‌های نوآوری مانند شاخص رفاه لگاتوم، سوئد را به عنوان یک رهبر نوآوری رتبه‌بندی می‌کنند. اگر در سوئد کار می کنید، می توانید بخشی از ارتقاء رشته خود به سطح بعدی باشید.

 

  1. جهانی شدن به عنوان یک نیروی محرکه

با بازار داخلی کوچکش، صادرات برای سوئد حیاتی است. جاه طلبی برای جلوتر ماندن از رقابت جهانی باعث ایجاد یک محیط تجاری پویا می شود که در آن استعدادهای بین المللی تقاضای زیادی دارند. استارت آپ های موفقی مانند توسعه دهندگان بازی King and Mojang و سرویس فناوری فین تک Klarna راه را برای دیگران نشان می دهند. چشم انداز جهانی همچنین به این معنی است که صحبت کردن به زبان انگلیسی در بسیاری از شرکت های سوئدی اشکالی ندارد (البته دانستن زبان سوئدی یک مزیت بزرگ است).

 

  1. اجماع برای پیروزی

چانه زنی مرکزی دستمزد یکی از سنگ بنای بازار کار مدرن سوئد است. اتحادیه های کارگری و کارفرمایان سنت دیرینه ای در مذاکره با یکدیگر با هدف ثبات طولانی مدت دارند. چانه زنی جمعی مبتنی بر همکاری و اجماع به معنای توسعه یک رابطه عمدتاً مسالمت آمیز بین کارفرمایان و کارمندان است. تضادهای کمتر به معنای تمرکز بیشتر بر نوآوری و توسعه است.

 

  1. برابری کلید است

قانون ضد تبعیض سوئد تضمین می‌کند که همه افراد بدون توجه به قومیت، مذهب، جنسیت، سن، گرایش جنسی یا ناتوانی‌های عملکردی حق دارند که با آنها یکسان رفتار شود.

 

  1. کسب و کار پایدار پیشتاز است

پایداری یک مزیت رقابتی است. بسیاری از شرکت های سوئدی در استراتژی ها و مدیریت روزانه خود به طور فعال رویکردی پایدار به تجارت را ترویج می کنند. این موضوع بسیار بیشتر از محیط زیست است. بله، تجارت پایدار شامل تلاش‌هایی برای کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای، اما همچنین اتخاذ تدابیری برای حفاظت از حقوق بشر، ارتقای فرصت‌های شغلی برابر و مبارزه با فساد و غیره است. اینها ویژگی های اصلی در تجارت سوئدی هستند - هم عمومی و هم خصوصی.

 

 

 

«با ما مطمئن مهاجرت کنید»

 

نام موسسه: باتاب همیار ویرا
شماره ثبت: 48430 شناسه ملی: 14008707918
شماره تماس: 22299402-021
پیج اینستاگرام: mohajerat_batab_hamyar
آدرس: تهران، نیاوران، خیابان مقدسی(مژده)، نبش احمدی زمانی غربی، پلاک 2