کم هزینه ترین و سریع ترین مسیر برای مهاجرت به کشور

کم هزینه ترین و سریع ترین مسیر برای مهاجرت به کشور

کم هزینه ترین و سریع ترین مسیر برای مهاجرت به کشور سوئد:

مسیر تحصیلی:

الان این سوال مطرح میشود که چرا مسیر تحصیلی؟

 1- به دلیل کم هزینه بودن این مسیر نسبت به مسیر های دیگر، فقط با فراهم سازی هزینه یک ترم و به همراه داشتن هزینه زندگی برای حداقل 6 ماه می توان حدوداً کل هزینه های این مسیر را فراهم سازی کرد.

2- به دلیل کم بودن زمان این مسیر نسبت به مسیر های دیگر و داشتن وقفه کم تر که با ثبت نام در اولین ترم آتی می توان قبل از آغاز ترم وارد کشور سوئد شد.

3- به دلیل این که ویزا های دیگر مانند ویزای توریستی یا ویزاهایی که اجازه کار ندارند (موسسه فولک و کیور استف و...) و شما امکان تمدید یا تغییر ویزا به ویزای کاری یا تحصیلی دانشگاهی ندارید و ناچار به بازگشت به ایران هستید و مجدداً باید اقدام کنید.

4- به دلیل این که در هر سنی و با هر بازه تحصیلی شانس اخذ ویزای کشور سوئد را دارید.

5- به دلیل این که با همان اولین ترم و پاس کردن 30 واحد می توان تحصیل را رها  کرد و می توان پذیرش یک دانشگاه رایگان را بگیرید یا ویزای خودرا به ویزای کاری تغییر داد یا با ثبت یک شرکت با هزینه تقریباً صفر یا با یافتن کار بدون نیاز به خروج از کشور سوئد.

الان این سوال برایتان پیش می آید که پاس کردن 30 واحد و تبدیل آن به ویزای کاری چیست؟

درواقع مجموعه ما این نوع اقدام را به عنوان آسان ترین و سریعترین و کم هزینه ترین برای ورود به کشور سوئد و اخذ اقامت استفاده می کند تقربیاً در هیچ یک از کشور های عضو اتحادیه اوروپا نمی شود به این صورت ورود کرد و فقط با پاس کردن 30 واحد ترم اول دانشگاه، یک شرکت با سرمایه نزدیک به صفر راه اندازی کرد یا در هر شغلی استخدام شد و امید داشت که با گذراندن چهار تا پنج سال می توان به پاسپورت اروپایی دست پیدا کرد.

 

 

نام موسسه: باتاب همیار ویرا
شماره ثبت: 48430 شناسه ملی: 14008707918
شماره تماس: 22299402-021
پیج اینستاگرام: mohajerat_batab_hamyar
آدرس: تهران، نیاوران، خیابان مقدسی(مژده)، نبش احمدی زمانی غربی، پلاک 2